Pasjonatka biznesu, zarządzania i nowych technologii. Jeżeli chcesz o coś Cię zainteresowało, chcesz doprecyzować, masz pytania albo wątpliwości – zapraszam do kontaktu

info@welovebusiness.pl 

Nasz wspólny sukces

Zasady współpracy

Kluczem do sukcesu w dzisiejszych czasach jest nieustanny rozwój. Możemy zrobić to razem.

Potrzebujesz rozwiązania skrojonego na miarę? Nie ma problemu. Zrealizowałam w swojej dotychczasowej karierze sporo wyzwań.

Masz pomysł na współny projekt? Skontaktuj się ze mną, z pewnością odpowiem.

Wykonujmy swoją pracę tak, jakbyśmy chcieli by ktoś ją dla nas wykonał.

Z nowym dniem przychodzi nowa siła i nowe myśli.

Eleanor Roosevelt

Liderem można się stać – nie urodzić. Liderem można się stać dzięki wielkiemu wysiłkowi, który jest ceną, jaką trzeba zapłacić za osiągnięcie jakiegokolwiek sensownego celu.

Norman Vincent Peale

Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam, aby go osiągnąć.

Estée Lauder
Testimonial Featured Image Testimonial Featured Image Testimonial Featured Image

Moje blogowanie Zapraszam

a
Czym się kieruję?

Istotne są dla mnie takie wartości jak profesjonalizm i szacunek do drugiej osoby. Zwracam uwagę na wizerunek i kulturę biznesową. Priorytetem jest dla mnie własny rozwój. Interesują mnie ciekawe projekty.

Jak współpracuję?

Jestem otwarta na profesjonalną współpracę. Mogę prowadzić warsztaty, szkolenia czy podjąć partnerstwo polegające na promowaniu produktu lub usługi, który nawiązywał będzie do tematyki bloga. Piszę także artykuły eksperckie, opracowuję materiały szkoleniowe, w tym infografiki. Chętnie również nawiąże współpracę z dziennikarzami.

Chcesz wiedzieć więcej?

Interesuje Cię czym dokładnie się zamuję? Jakie jest moje dotychczasowe doświadczenie? Skąd czerpię wiedzę i inspirację? Masz pytania do treści, które pojawiają się na blogu? Chętnie udzielę więcej informacji.

a